Konsultacje dermatologa

Dermatologia estetyczna to jedna z najbardziej rozwiniętych odnóg medycyny estetycznej. Dzięki niej dysponujesz szeregiem skutecznych możliwości. Wiele zabiegów jest zupełnie bezinwazyjnych, inne wymagają  kilkudniowej rekonwalescencji. Niezależnie od tego, na jaki zabieg chcesz się zdecydować i który będzie najlepszy dla Twojej skóry, dobrze byłoby dobrać strategię pielęgnacyjną pod okiem doświadczonego specjalisty.

Zabiegi dermatologii estetycznej w szybkim czasie dają skuteczne, trwałe i oczekiwane efekty. Dobrze jest jednak skorzystać z pomocy fachowca, bo odpowiednia diagnostyka skóry i dobór efektywnych, spersonalizowanych zabiegów da najlepsze rezultaty. Oferując specjalistyczną konsultację dermatologiczną, mamy pewność, że stan Twojej skóry po zabiegach będzie w 100% zgodny z oczekiwaniami. 

Dzięki oparciu diagnozy i potrzeb skóry o szereg badań, ale też na podstawie szczegółowego wywiadu medycznego, opracowywany jest schemat działań – przy nacisku na jak najlepsze rezultaty. Plan zabiegów jest oparty o indywidualne potrzeby i oczekiwania. Specjalistyczna konsultacja wraz z pracą wyłącznie w oparciu o najnowsze technologie, innowacyjne preparaty i rewelacyjne urządzenia jest gwarancją sukcesu.

Lista dostępnych zabiegów