O nas

Zapraszamy serdecznie do naszej Kliniki Medycyny Estetycznej SKIN-MEDIC, która nieustannie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wobec piękna Twojej skóry. Nasza Klinika to zaawansowane technologicznie miejsce oferujące szeroką gamę zabiegów twarzy i ciała. 

Podążamy za światowymi innowacjami – posiadamy sprzęt najnowszej generacji, zachowujemy najwyższe standardy zabiegów. W naszej klinice  panuje miła, życzliwa atmosfera. Zapewniamy pełną dyskrecję i najwyższy profesjonalizm – tak, aby każdy mógł czuć się maksymalnie komfortowo podczas dbania o siebie.

Nieustannie i na bieżąco podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe oraz poszerzamy ofertę zabiegową. Wiemy, że to właśnie dzięki doświadczeniu, wiedzy i ciągłym specjalistycznym szkoleniom, możemy najlepiej odpowiadać na nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

SKIN-MEDIC Klinika Medycyny Estetycznej to miejsce, które kompleksowo dba o potrzeby Klientek i Klientów. To miejsce tworzone z pasji do piękna przez wyjątkowych specjalistów, dla których zadowolenie z efektów zabiegów jest zawsze na pierwszym miejscu. 

Nasza Klinika powstała w odpowiedzi na potrzeby związane z innowacyjnymi zabiegami najwyższej jakości na światowym poziomie. Zapraszamy wszystkich, którzy szukają ciekawej okazji oraz dostępu do zróżnicowanych zabiegów dających znakomite efekty w zacisznych, preferencyjnych warunkach.

W naszej pracy wykorzystujemy  preparaty, urządzenia i rozwiązania najwyższej klasy o międzynarodowym uznaniu i światowej sławie. Cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych klientów, którzy wybierają z bogatej oferty zabiegów w pełnym zakresie Medycyny Estetycznej oraz zabiegów przy wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń.