Zabiegi laserowe

Obecnie brak jędrności i elastyczności skóry, to problem, z jakim zmagamy się bardzo często. Gdy naszej skórze zaczyna brakować jędrności – możemy dostrzec coraz liczniejsze zmarszczki – zarówno te płytkie, jak i głębokie. Jak sprawić, żeby skóra nie wyglądała na obwisłą, zmęczoną i wiotką? Postawić na odpowiednio dobrane zabiegi laserowe, które dają 100% widocznych efektów. Spowolnij proces zmniejszenia aktywności fibroblastów – komórek, produkują kolagen i elastynę. 

Laserowe odmładzanie skóry to prawdziwe odkrycie jeśli chodzi o zniewalające efekty już po pierwszym zabiegu. Ta fantastyczna alternatywa dla zabiegów chirurgicznych jest wykonywana bez znieczulenia ogólnego, skóra jest znieczulana jedynie miejscowo.

Co więcej, zabiegi laserowe są dla wszystkich, gdyż nie powodują efektów niepożądanych. Efekty są widoczne gołym okiem – już po kilku dniach możesz cieszyć się młodszą i piękniejszą skórą.

Dlaczego zabiegi laserowe są tak skuteczne? Zasada działania zabiegu polega na stymulacji fibroblastów do aktywności. Dzięki temu komórki mogą ze wzmożoną intensywnością produkować włókna kolagenowe oraz elastynę. Dzięki temu możliwa jest błyskawiczna regeneracja skóry.

Zabiegi laserowe polecamy dla osób w każdym wieku niezależnie od trybu życia czy stanu zaawansowania powstałych zmarszczek – to genialny lifting twarzy bez użycia skalpela! Ponadto dzięki zabiegom laserowym możesz pozbyć się też niedoskonałości, usunąć widoczne blizny, przebarwienia, a nawet rozstępy! Wybierz odpowiedni zabieg dla siebie i ciesz się ze zniewalających efektów.Lista dostępnych zabiegów