Zabiegi z preparatami

Nasi specjaliści wybiorą dla Ciebie odpowiedni zabieg z preparatem w zależności od tego, jakie efekty chcesz uzyskać. Polecamy zabiegi, które w sposób naturalny wypełniają tkankę i pobudzają procesy odbudowy włókien kolagenowych. Dzięki temu widoczne rezultaty zabiegu pojawiają się nie tylko tuż po, ale i stopniowo w czasie. Jeśli zależy Ci na trwałym efekcie, zabiegi z preparatami będą idealną opcją. 

Po upływie 1-2 tygodni można zauważyć zwiększające się napięcie i wygładzenie skóry, dzięki czemu zmarszczki są wyraźnie zniwelowane. Jednak efekt wyraźnego “glow” pojawia się niemal od razu. Skóra pełna blasku wolna od oznak starzenia i niedoskonałości.

Nasze zabiegi są skoncentrowane na efektach takich jak rewitalizacja i wygładzenie skóry, ale też wyraźna poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry. Dzięki temu remodeling włókien kolagenowych sprzyja sprężystości skóry, a efekt utrzymuje się przez długi czas. Ponadto wyraźna poprawa ukrwienia skóry wpływa na jej promienny, młodzieńczy wygląd. Gwarantujemy wygładzenie zmarszczek i fałd – terapia biostymulująca komórki skóry przywraca jędrność i wyraźnie odmładza.

Lista dostępnych zabiegów